Kłopot XXI wieku

Mówi się, że dwóch na sześciu mężczyzn ma kłopoty z erekcją. Zaburzenia erekcji to jedna z chorób, o których wstydzimy się mówić, a często nie dbamy o nią. Nieleczona może skutkować powikłaniami i trwałymi problememi ze wzwodem.

Jak sobie radzić z problemem?
Zdecydowaie najlepszym wyjściem jest odwiedzenie lekarza specjalisty, który dokładnie nas zbada i poszuka przyczyn problemu. Najczęściej jest to stres, niewłaściwy tryb życia, papierosy czy niedostateczna ilość ruchu. Przyczyn może być mnóstwo od genetycznych po środowiskowe. Dlatego też wizyta u specjalisty jest niezwykle ważna. Doktor zaleci nam odpowiedni leki oraz przeprowadzi przez proces leczenia.

Nie udam się do lekarza- To zbyt krępujące

Zwykle staje się tak, że, albo nie mamy sposobności pójścia doktora, albo nie ma w pobliżu właściwego, ale najczęściej po prostu się krępujemy. Przed podjęciem decyzji o samodzielnym leczeniu najpierw dowiedzmy się czy te zaburzenia wystąpiły nagle, czy mógł na to mieć wpływ tryb naszego życia oraz co jemy. Dopiero wtedy możemy udać się po pomoc do apteki. Jest wiele specyfików dostępnych bez recepty zwalczających zaburzenia erekcji. Obecnie najpopularniejszym lekiem bez recepty jest Cialis. Tani produkt pomagający poszerzyć naczynia krwionośne, a co się z tym wiąże usprawnić dopływ krwi do członka. Jest to jeden z środków bezpiecznych, produkowanych pod nadzorem wielu lekarzy. Jeżeli zdecydujemy się na leczenie bez pomocy specjalisty środkami bez recepty, ten jest najodpowiedniejszy. Opakowania zawierają od dwóch tabletek. Specyfik działa na zasadzie rozszerzenia naczynek krwionośnych i zwiększenia dopływu krwi do członka. Jednak nie powoduje wzwodu „na żądanie” i potrzebuje pobudzenia seksualnego. Samo zastosowanie jest dziecinnie proste. Poleca się przyjmowanie jednej pastylki przed seksem. Należy mieć na uwadzę, że nie jest to lek, który działa na każdego. Działa jedynie przy autentycznych problemach z erekcja, więc zdrowi panowie chcący zażyć lek w celu poprawy, jakości swojego życia seksualnego będą zawiedzeni. Pamiętajmy jednak, że jest to preparat medyczny i należy go zażywać z głową.